Faculty of Health Sciences | Факультет наук про здоров’я

Permanent URI for this communityhttps://hdl.handle.net/20.500.14570/32

Browse

Search Results

Now showing 1 - 3 of 3
  • Thumbnail Image
    Item
    Мотиваційний дискурс особистості: на шляху до соціальної психології мотивації
    (Вид-во ЖДУ ім. І. Франка, 2015) Климчук, Віталій
    У монографії представлено результати досліджень мотиваційного дискурсу особистості. Мотиваційний вимір життєсвіту розглянуто із соціально-психологічної дискурсивної позицій, у результаті чого автором вибудовано проект соціальної психології мотивації. На основі даних емпіричних досліджень автор описує структуру мотиваційного дискурсу, його кількісні і якісні характеристики, а також практики його конструювання. Презентовані оригінальні результати вивчення мотиваційного дискурсу у різних інтеракційних просторах: рекламному просторі, просторі соціальних мереж, просторі партнерського діалогу та владно-підвладної взаємодії. Для науковців, викладачів, студентів психологічних спеціальностей, аспірантів та усіх, хто цікавиться проблемами сучасної соціальної психології особистості.
  • Thumbnail Image
    Item
    Життєтворення у мотиваційно-дискурсивному вимірі
    (2016) Климчук, Віталій
    Підрозділ монографії присвячено життєтворенню в мотиваційно-дискурсивному вимірі. Представлено погляд на мотивацію особисості як на соціальну лінгвістичну конструкцію та описано практики конструювання мотиваційного дискурсу. Проаналізовано наративно-ментативну структуру мотиваційного життєтворення. Виокремлено типові мотиваційні практики, що скеровують особистісне життєконструювання. З’ясовано принципи трансформації мотиваційного дискурсу та презентовано модель, що відображає рекурсивні процеси життєтворення між полюсами стабілізації і хаотизації життєсвіту.
  • Thumbnail Image
    Item
    Соціально-психологічна підтримка адаптації ветеранів АТО
    (2016) Горбунова, Вікторія; Климчук, Віталій; Нетлюх, Галина; Романчук, Олег; Карачевський, Андрій
    У посібнику Ви передусім знайдете інформацію про те, на чому ґрунтується програма (ідеї посттравматичного зростання, розвитку стресостійкості, когнітивно-поведінкова модель). Наступний блок інформація – про основі фокуси програми СППА (в), рекомендації щодо тривалості та частоти занять, мотиваційні інтервенції для ветеранів, поради ведучим груп щодо стилю й форми роботи. Окремо описані плани занять, їхній зміст із деталізацією кожного виду робіт, кожної вправи та техніки. Цей посібник призначено для ведучих груп соціально-психологічної підтримки та адаптації ветеранів (СППА (в)). Ведучими таких груп можуть бути психологи, соціальні працівники, священнослужителі, вчителі, медики.