Розгерметизація арт-ринку в Україні: доцільність, особливості, кращі практики

Рудоквас, Дарина

Ця дипломна робота досліджує особливості арт-ринку в Україні та порушує проблему його герметичності: культурної та економічної незрозумілості для покупців, юридичної несприятливості та нерозвинутої інфраструктури. Робота аналізує кращі практики, які мають елементи розгерметизації. Крім того, робота містить опитування щодо причин некупівлі мистецтва в Україні.

арт-ринок, розгерметизація, українське мистецтво, комодифікація, благодійність, art market, democratization, Ukrainian art, commodification, charity

Рудоквас Д. Розгерметизація арт-ринку в Україні: доцільність, особливості, кращі практики : бакалаврська робота (034 «Культурологія»). Український католицький університет. Кафедра культурології. Львів: УКУ, 2024, 46 с.