Прокопів, Дарія

У цій дослідницькій праці викладено дослідження рецепції російсько-української війни 2014 року у практиці українського театру крізь оптику постдокументального жанру. В її основі закладено вивчення постдокументального театру та його ознак, а також аналіз тематично-проблемного спектру вистав, які були представлені на українських театральних сценах від 90-х років XX ст. до 20-х років XXI століття, фокусуючись на виставах, що були створені в часі повномасштабного вторгнення українськими театрами «Нафта», «Варта» та Львівським академічним драматичним театром імені Лесі Українки.

постдокументальний театр, документальний театр, рецепція війни театром, вистави постдокументального жанру, post-documentary theater, documentary theater, reception of the war by theatre, post-documentary performances

Прокопів Д. Рецепція російсько-української війни у практиці українського театру: постдокументальний ракурс (2022-2023 рр.)» : бакалаврська робота (034 «Культурологія»). Український католицький університет. Кафедра культурології. Львів: УКУ, 2024, 57 с.