Спільне та окреме в культурному досвіді українців і кримських татар. Питання реінтеграції Криму в Україну

Прилипко, Валерія

У цій бакалаврській роботі проаналізовано поняття культурного досвіду та культурної ідентичності та їх застосування до кримськотатарського та українського народів 21 ст. у контексті повтореної травматичної колоніальності, а також загрози знищення. Систематизовано принципові відмінності та спільності двох народів. Проведено та проаналізовано інтерв’ю з українськими істориками/инями, представниками кримськотатарського народу, українками в Криму. Також детально розглянуто доступні джерела, продуковані українською державою, що стосуються кримських татар. Відповідаючи на дослідницьке питання роботи, було критично прочитано та зроблено контент-аналіз роману Анастасії Левкової “За Перекопом є земля” (2023).

кримські татари, реінтеграція, культурна ідентичність, Крим, імперіалізм, Crimean Tatars, reintegration, cultural identity, Crimea, imperialism

Прилипко В. Рецепція російсько-української війни у практиці українського театру: постдокументальний ракурс (2022-2023 рр.)» : бакалаврська робота (034 «Культурологія»). Український католицький університет. Кафедра культурології. Львів: УКУ, 2024, 60 с.