Український плакат часу російсько-української війни. Символи та образи

Загартовська, Юстина

У цій бакалаврській роботі розглянуто воєнні плакати часу російсько- української війни з колекції проєкту «Sunseed Art», зображені на них образи та символи. Проведено семіотичний аналіз плакатів на основі теорій Ф. де Соссюра, С.Пірса, Р.Барта та архетипному аналізу за К.Г.Юнгом. Виявлено образи, що зустрічаються найчастіше і їхні закодовані повідомлення. Досліджено загальне поле плакатів в Україні та плакати часу ОУН та УПА авторства Ніла Хасевича і завдяки порівнянню з зображеннями на сучасних воєнних плакатах, виявлено образи та символи, що з’явились з часу повномасштабного вторгнення.

український плакат, образи, символи, російсько- українська війна, візуальний аналіз, семіотика, архетипи, Ukrainian poster, images, symbols, Russian-Ukrainian war, visual analysis, semiotics, archetypes

Загартовська Ю. Український плакат часу російсько-української війни. Символи та образи : бакалаврська робота (034 «Культурологія»). Український католицький університет. Кафедра культурології. Львів: УКУ, 2024, 61 с.