Українська політична еміграція в Іспанії після Другої світової війни

Волошин, Василь

Політична еміграція українців – частина трагічних наслідків подій Другої світової війни. У бажанні зберегти власне життя, вони ризикували й обирали шлях до чужих земель з усвідомленням того, що повернення додому малоймовірне. Нам доволі багато відомо про соціальне і політичне життя українців у повоєнній Німеччині, Великій Британії чи США. Однак майже відсутні дані про долю еміграції в Іспанію та її роль у соціально- політичній системі української діаспори у Західній Європі та Північній Америці.

еміграція, Іспанія, українська еміграція, політична еміграція

Волошин В. Українська політична еміграція в Іспанії після Другої світової війни : бакалаврська робота (032 «Історія та археологія») / Василь Васильович Волошин ; Український католицький університет, кафедра історії. - Львів : УКУ, 2024. - 84 с.