Шерстяк, Христина

В роботі досліджується питання правового нігілізму на прикладі діяльності Українського культурного фонду. Інституції, яка було покликана для регулювання фінансування проєктів в культурній індустрії. Робота містить огляд теоретичних праць, які стали валідним грунтом для розуміння терміну “правовий нігілізм” авторами та авторками, яких є: О. Скакун,, Гладкий С.О. Г. Клімова, І.В. Осика Швачка В.Ю., Макарова О.В. Дослідження включило в себе аналіз основних положень Закону “Про Український культурний фонд”, а також їх порушення Наглядовою радою УКФ. В результаті аналізу виявів правового нігілізму на прикладі діяльності Українського культурного фонду, вдалося визначити, що недосконалість законодавства є великим недоліком, однак не є основною причиною виникнення правового нігілізму. Недостатній рівень правової культури та правосвідомості є ядром проблем.

правовий нігілізм, сфера культури, Український культурний фонд, Наглядова Рада, закон, legal nihilism, sphere of culture, Ukrainian Cultural Fund, Supervisory Board, law

Шерстяк Х. Правовий нігілізм в сфері культури на прикладі діяльності Українського культурного фонду : бакалаврська робота (034 «Культурологія»). Український католицький університет. Кафедра культурології. Львів: УКУ, 2024, 33 с.