Топорович, Андрій

Метричні книги народжених, вінчаних і померлих греко-католицької парафії у Волі Коблянській уперше вводяться в науковий обіг з використанням історико-демографічної методології. У цій роботі також вперше досліджено природний рух населення (народжуваність, шлюбність, смертність) на прикладі однієї локальної спільноти східногалицького Прикарпаття початку XX ст.

греко-католицької парафії у Волі Коблянській, метрична книга, Воля Кобилянська Старосамбірського повіту

Топорович А. Природний рух населення прикарпатського села на початку XX століття (на прикладі села Воля Коблянська Старосамбірського повіту) : бакалаврська робота (032 «Історія та археологія») / Андрій Тарасович Топорович ; Український католицький університет, кафедра історії. - Львів : УКУ, 2024. - 114 с.