Пендрак, Анастасія

Наскрізне питання дослідницької роботи звучить наступним чином: “Чому люди хочуть займатися практиками медитації та самозаглибленого спостереження?”. Саме воно стало визначальним для нас у даній роботі і допомагало зосередити увагу на головній проблемі та актуальних завданнях, а також дозволило йти вглиб задля пошуку відповідей, які були пов’язані з методологічною та етимологічною рамками наступних понять: капіталізм, нова епоха, нова духовність, нова ідентичність, секулярна доба, глобальний буддизм та буддизм в епоху глобалізації тощо.

буддизм, mindfulness, bullshit jobs, самовдосконалення

Пендрак А. Нова капіталістична духовність: практики “mindfulness” (на прикладі пострадянського середнього класу): Бакалаврська робота: (034 «Культурологія») / А. Пендрак / Український католицький університет. Кафедра культурології; наук. кер: к. філос. н. І. Колесник – Львів: УКУ, 2021. – 41 с.