Історія України: козацько-гетьманська доба друга половина XVI-кінець XVIII ст.

Lylio, Orest
Лильо, Орест

Практикум містить методичні рекомендації, документи та матеріали, плани семінарів з конкретно визначених питань згідно з навчальною програмою курсу. З кожної теми представлено завдання, тлумачення нових термінв і понять , іменний і термінологічний покажчики, списки джерел та літератури, включно, включно з найновішими виданнями. Матеріал упорядковано за проблемно-хронологічним принципом з наголосом на різні етапи розвитку політичної, економічної та духовно-культурної історії козацької Гетьманщини.

Гетьманщина, козаки, Богдан Хмельницький, Руїна

Навчально-методичний практикум «Історія України: козацько-гетьманська доба (друга половина XVI – кінець XVIII ст.)» для студентів спеціальності «Історія» / укл. О. Лильо. – Львів: Видавництво Українського католицького університету, 2015. – 294 с.