Світова історія XIX-XX століття: Енциклопедичний словник

Шуст, Роман
Джеджора, Олена

Простір-М

У другому виданні Словника висвітлено головні політичні та суспільні події світової історії XX–XXI ст., уміщено відомості про основні міжнародні організації та інституції, а також представлено короткі довідкові матеріали про політиків, громадських і релігійних діячів, діячів культури, діяльність яких вплинула на історію людства у новітні часи. Стисло викладено історію провідних держав світу від початку XX ст. до сьогодення. У виданні історію України розглянуто як складову частину світового історичного процесу. Видання розраховано на студентів, учнів, широкий читацький загал.

світова історія, гуманістика, модерність, сучасність, XX століття, XIX століття

Creative Commons license

Except where otherwised noted, this item's license is described as CC0 1.0 Universal