Zhuk, Ihor
Жук, Ігор

Досліджено завершальний етап у професійній біографії Івана Левинського (1851–1919) – провідного будівельного підприємця Галичини кінця ХІХ – початку ХХ ст., фірма якого упродовж 1880–1910-х років виконувала у Львові найважливіші архітектурно-будівельні проекти. Простежено зв’язок будівельного підприємництва з політичною історією. Окрему увагу приділено подіям періоду Першої світової війни. У дослідженні використано нові архівні матеріали.

Іван Левинський, Львів, будівництво, архітектура, fi n de siècle, націоналізм, Перша світова війна, українсько-польська війна, Політехнічна школа у Львові, Ivan Levynskyi, Lviv, construction, architecture, nationalism, World War I, Ukrainian–Polish War, Polytechnic School in Lviv

Жук І. Іван Левинський та його будівельна фірма за часів передвоєнної кризи та Великої Війни / Ігор Жук // Україна: культурна спадщина, національна свідомість, державність. – 2015. – Вип. 26. – С. 252-266.