Технології та інновації в соціальній роботі

Permanent URI for this communityhttps://hdl.handle.net/20.500.14570/1321

Browse

Search Results

Now showing 1 - 5 of 5
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування соціальної згуртованості територіальної громади шляхом розвитку волонтерської діяльності
    (2023) Цебенко, Орест
    Метою дослідження є теоретично обґрунтувати та дослідити волонтерський рух у територіальних громадах, на основі чого запропонувати рекомендації щодо підтримки й розвитку волонтерства для формування соціальної згуртованості громади.
  • Thumbnail Image
    Item
    Особливості побудови системи захисту дітей, заснованій на міжвідомчій взаємодії
    (2023) Петрів, Марія
    У роботі визначено особливості холістичного підходу до побудови системи захисту прав дітей, що ставить дитину в центр цієї системи. Визначено, що до акторів системи захисту прав дітей, безпосередньо, належить і сама дитина, адже її власна думка має велику цінність у процесі прийняття важливих для неї рішень. Розкрито кілька успішних міжнародних прикладів міжвідомчої взаємодії, а також детально проаналізовано досвід ініціативи державного органу міжвідомчої взаємодії «New York: Council on Children and Families». Окреслено головні проблеми налагодження співпраці між відомствами в українській соціальній сфері. Розроблено рекомендації щодо створення та функціонування організацій, що будуть служити координаційними радами в питаннях міжвідомчої взаємодії щодо захисту прав дітей в Україні.
  • Thumbnail Image
    Item
    Особливості роботи соціального працівника у процесі комплексної реабілітації осіб, що постраждали внаслідок воєнних дій
    (2023) Довганик, Андріана
    У магістерській роботі розкрито теоретико-методологічні засади соціальної роботи із особами, що постраждали внаслідок воєнних дій. Проаналізовано вітчизняний та закордонний досвід діяльності соціального працівника у комплексній реабілітації в закладах охорони здоров’я. У практичній частині дослідження проаналізовано досвід пілотного проєкту “Комплексна реабілітації осіб, що постраждали внаслідок воєнних дій” у відділенні фізичної реабілітації Першого територіального медичного об’єднання міста Львова. Акцент дослідження - на роботі соціального працівника у складі мультидисциплінарної реабілітаційної команди закладу охорони здоров’я у процесі комплексної реабілітації осіб, що постраждали внаслідок воєнних дій. В емпіричній розвідці реалізовано стратегію “дослідження в дії” при безпосередній участі авторки магістерської роботи у згаданому проєкті.
  • Collection
    2023
  • Collection
    2019